EN  |  TR

ÖDÜLLER VE SERTİFİKALAR

ISO 9001-2008
Lloyd's Register Quality Assurance tarafından onaylanmıştır ve deniz, kara ve hava taşımacılığı, ambar hizmetleri, yerel dağıtım ve özel lojistik çözümleri de dahil Uluslararası Navlun Sevkiyatı Hizmetleri için geçerlidir.

R2 Sertifikası
Türkiye Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiştir ve Uluslararası Navlun Sevkiyatı kapsamında sınırsız etkinlik hakkı tanımaktadır. Smart, bu sertifikayı alan birkaç bağımsız organizasyondan biridir.

Sertifikalı Nakliye Ağı
Sertifikalı Nakliye Ağı, üyelerine ait uluslararası lojistik tedarikçilerinden oluşan küresel bir gruptur. CTN üye ortakları, küresel faaliyetleri olan şirketlerin iş ihtiyaçlarını karşılamak için günümüzde mevcut en yüksek düzeyde profesyonel lojistik hizmetlerini sağlamak için el ele çalışır.

Küresel Proje Konsorsiyumu
Dünyanın her yerindeki WWPC uzmanları, her tür büyük ve zor kargo için dünya çapında kara, hava ve denizde eksiksiz proje planlama ve nakliye desteği hizmetleri sunar. Proje taşımacılığında yalnızca en deneyimli ve geçerliliğini kanıtlayan bir geçmişe sahip uzmanlar WWPC belgesi alabilir.

Connecting 5 Continents
C5C, dünya çapında 90'ı aşkın ülkede 230'dan fazla ofisi bulunan, güçlü kargo taşımacılığı şirketlerinden oluşan güçlü ve başarılı bir ağdır.

Utikad & Fiata
UTIKAD (Türkiye Uluslararası Taşımacılık Şirketleri Birliği), yaklaşık 350 üyesiyle, Türkiye'deki üyelerinin gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki çıkarlarını desteklemektedir. Aynı zamanda UTIKAD, taşımacılık, nakliye, lojistik ve gümrük hizmetlerine yönelik bir FIAT A ve CLECAT: Avrupa Derneği'ne de üyedir. Smart, 2006'dan veri UTIKAD üyesidir.

Deniz Ticaret Odası (DTO)
Türk Deniz Ticaret Odası, Türk denizcilik sektöründe, ulusal nakliye ve denizcilik ilkelerini geliştirmek ve bu iş kolunda karşılıklı ihtiyaçları karşılarken daha fazla gelişme sağlamak hedefiyle kurulmuş önemli bir profesyonel kurumdur.

Alman Türk Ticaret Odası
Türkiye'de kurulan Türk / Alman şirketler birliği.