EN  |  TR

ŞİRKET

Smart Lojistik, Türkiye ve Doğu Akdeniz bölgesinde gemicilik ve nakliye alanlarında 60 yılı aşkın süredir hizmet deneyimine sahip olan Gandur Şirketler Grubu'nun bir parçasıdır.

2005 yılında kurulan Smart Lojistik, bileşenlerinin bilgi, hizmet ağı ve tecrübelerini de sermayesine katarak kuruluşundan itibaren hızla büyüyen bir çizgide faaliyetlerine devam etmektedir.

Gerek yurt içi gerekse yurt dışı müşterilerin gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kaliteli hizmet ve düşük maliyetli lojistik çözümler üretmek firmanın başlıca hedeflerindendir.

SMART, ait olduğu grubun köklü geçmişine paralel olarak tüm yatırımlarını geniş bir gelecek vizyonu ve müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güçlü ilişkiler doğrultusunda şekillendirmektedir. Şirketlerin tedarik zincirleri, günümüzün küresel piyasalarında rekabet eden firmalar için stratejik bir araç haline gelmiştir; bu gerçek doğrultusunda, Smart Lojistik yenilikçi, verimli ve güvenilir lojistik çözümler sunarak müşterilerinin tedarik zincirlerinin rekabet gücünü artırmanın yollarını arar.


MİSYON

Misyonumuz müşterilerimiz için lojistik hizmetlerde "Akıllı" bir tedarikçi seçeneği olmaktır.

Misyonumuzu gerçekleştirmek için şu önemli kriterlerde odaklanırız:

  • Çalışanlarımıza yatırım yaparak, onları eğiterek ve motive ederek müşterilerimiz ile uzun vadeli iş ilişkileri kurmak.
  • İş sürecimizi sürekli gözden geçirmek ve iyileştirmek.
  • Süreçlerimizi desteklemek için en son IT teknolojilerini kullanmak.